30.10.2017 10:31

Festival INACT (Francie) zve umělce a performery k registraci a účasti – výzva

INACT se koná od roku 2011 a je setkáním performativních umělců s interdisciplinárním rozměrem. Konat se bude 4. - 8. 5. 2018. Vítáni jsou hudebníci, vizuální umělci, herci, tanečníci, básníci a další, jejichž projekt má blízko k performanci či aktivní reprezentaci a odpovídá tématu festivalu - jistý smysl (sure sense). Uzávěrka 6. 11. 2017

INACT umělce vyzve k prozkoumání mediálního prostoru, který se stále blíže prolíná s naším soukromým a veřejným, každodenním životem a položí otázku, jaký prostor pro intervence a interpretace umělcům zbývá.

Mezi oblasti zájmu festivalu patří: real time, performativní studie, sound art, video performance, poezie, re-inakce, improvizace, tanec, kulinářské umění, zvuková poezie, dokument, intermédia, statement, urbánní intervence, augmentovaná a virtuální realita, virtuální performance.

Podmínkami jsou: maximální trvání 20 minut / uvést technické detaily / produkční budget do 200 eur + cestovné a ubytování zajištěno / a další. INACT s epostará o záznamy performancí a později je umělcům poskytne.

http://www.inact.fr/INACT/

W (registrace) https://framaforms.org/inact-2018-candidature-1506521436

Autor článku: Převzato z: http://www.culturenet.cz/