05.11.2021 09:41

Festivalová dramaturgie a jak na ni a Autorské právo v divadelním podnikání – workshopy

Ve dnech 10.–12. listopadu 2021 se v Opavě uskuteční 15. ročník Festivalu Na cestě, který pořádají studenti oboru Kulturní dramaturgie Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity.

Návštěvníci se mohou zapojit do dvou unikátních workshopů. Ten s názvem Festivalová dramaturgie a jak na ni povede režisérka Janka Ryšánek Schmiedtová, která účastníky seznámí se záludnostmi dramaturgické volby přípravy programu nejen divadelního festivalu. Dvoudenní setkání se uskuteční 10. a 11. listopadu 2021 vždy od 10 hodin.

Druhý workshop Autorské právo v divadelním podnikání pak proběhne pod vedením ředitelky agentury Aura-Pont Petry Markové – a to v pátek 12. listopadu 2021 od 9 hodin.

Místem konání obou akcí je Schösslerův salonek v Obecní domě (Ostrožná 46, Opava). Zájemci o účast se mohou do 8. listopadu 2021 hlásit prostřednictvím mailu na adresu pavla.bergmannova@fpf.slu.cz.

Bližší informace k programu festivalu najdete na webových stránkách http://festivalnaceste.fpf.slu.cz/ a na facebookovém profilu @festnaceste.

Autor článku: Převzato z: https://www.culturenet.cz/