04.03.2009 00:00

Hodina H v Žižkovském divadle

Dramatický experimentální soubor DĚS působí na pražské amatérské scéně již 10 let. Letošní kulaté výročí se chystá oslavit 21. března originálním večerním představením na jevišti Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Soubor fungující při Domu dětí a mládeže Jižní Město představí své dvě nejnovější hry - komediální aktovku Hodina tance potvrzující fakt, že tančit může opravdu každý a hororovou inscenaci o nevšední rodinné tragédii s názvem Pavilon H. Obě inscenace byly divákům představeny na již tradičním podzimním festivalu Homo Ludens.

Zbylé prostory divadla zaplní expozice, která mapuje desetiletý vývoj tohoto souboru, herecké i žánrové proměny, které vedly k současné podobě Děsu. K této příležitosti budou zveřejněny i internetové stránky, které návštěvníky seznámí s historií souboru, představí jednotlivé členy a poodhalí zákulisí amatérského divadla.

Vstupenky na jubilejní představení konané 21. března od 19 hodin lze zakoupit na pokladně Žižkovského divadla Járy Cimrmana či rezervovat na internetových stránkách www.zdjc.cz

Pro jakékoliv informace se obracejte na Veroniku Belešovou.
Email: belesova.veronika@ddmjm.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zdroj: fialka.d@seznam.cz 

 

Autor článku: redakce