18.07.2019 14:46

Inscenace Poutníci po hvězdách míří na festival do Izraele

Mezinárodní festival Fringe je jednou z největších kulturních událostí na jihu Izraele. Festival každoročně přináší výběr toho nejlepšího z hudební, divadelní a taneční scény nejenom pro dospělé ale i pro děti. FysioART zde uvede 24. července interaktivní inscenaci pro děti Poutníci po hvězdách.

Poutníci po hvězdách je interaktivní divadelní inscenace pro všechny malé i starší diváky, kteří se nebojí vydat za svým snem, přátelstvím a dobrodružstvím. Co si přeješ, když vidíš spadnout hvězdu? Abychom ji šli společně hledat. Dobrodružný příběh pro všechny malé i velké děti a jejich (pra)rodiče vypráví o síle přátelství a touze najít své místo na zemi, o nelehké cestě za svými sny. Poutníky po hvězdách jsou všichni ti, kdo našli odvahu a nebojí se putovat i navzdory překážkám vstříc přáním.

Autorkou a režisérkou Poutníků je Hana Strejčková, originální hudbu složil a živě představení doprovází Michal Müller. První premiéra se konala v Městském divadle Varnsdorf v listopadu 2018, německá pak v prosinci v divadle Komplex v Chemnitz a v Praze se Poutníci představili v únoru na scéně Jatek78, vzápětí pak i v rámci festivalu Malá inventura.

https://www.fysioart.cz/

Autor článku: FysioART