02.02.2018 08:56

Jihočeské divadlo: konkurz do souboru Baletu

Balet Jihočeského divadla – soubor pod vedením uměleckého šéfa Lukáše Slavického vyhlašuje konkurz pro profesionální tanečníky (s profesionálním vzděláním v klasickém i současném tanci a jevištními zkušenosti) na sezónu 2018 /2019

na pozici tanečník / tanečnice

Na repertoáru choreografové: Petr Zuska, Libor Vaculík, Paul Julius, Maged Mohamed, Béla Kéri Nagy a další.

Strukturovaný životopis a portrétní i taneční fotografii pošlete, prosím, na e-mailovou adresu balet@jihoceskedivadlo.cz.

Konkurz pouze na pozvání.

Konkurz se uskuteční v neděli 4.3.2018 od 10.00 hod. dámy a od 13.00 pánové na baletním sále baletu Jihočeského divadla.

Autor článku: Převzato z: https://www.jihoceskedivadlo.cz/

Příležitosti v ČR

19.03.2019

DiFA JAMU: Mezinárodní konference doktorských studií 2019 – výzva k účasti

Divadelní fakulta Janáčkovy akademie múzických umění v Brně vyhlašuje Call for Proposals pro 9. ročník Mezinárodní konference doktorských studií. Tématem letošní konference je EXPERIENCE AS A RESEARCH METHOD IN PERFORMING ARTS. Konference se uskuteční ve dnech 22. a 23. listopadu 2019. 

19.03.2019

Konference Perspektivy teatrologie 3 – výzva k účasti

Teatrologická společnost ve spolupráci s Katedrou divadelních studií FF MU Brno, Divadelním oddělením Moravského zemského muzea a časopisem Divadelní revue pořádá konferenci Perspektivy teatrologie 3. Cílem pracovního setkání je představit aktuální podoby výzkumu, výstupy projektů, publikace i témata rozpracovaná či vůbec nezpracovaná. Konference nabízí prostor pro referáty libovolného zaměření: metodologické, teoretické či historiografické, dílčí prezentace i zprávy související s výzkumem divadla, kulturních performancí i umění blízkých.

15.03.2019

Městské divadlo Mladá Boleslav: konkurz (správce budovy a vedoucí dopravy)

Městské divadlo Mladá Boleslav hledá pracovníka na pozici správce budovy a vedoucího dopravy. Náplň práce: odpovídá za technický provoz divadla a správu budovy, zajišťuje údržbu, organizuje provádění oprav, zajišťuje dopravní potřeby divadla – organizuje dopravu nákladními vozy a autobusy…