23.02.2004 00:00

Kabarentí talkshow Jana Krause pokračuje

V neděli 29. února v 17.hodin začne v klubu Lávka na pražské Novotného lávce další díl kabaretní talkshow Jana Krause - hostem bude tentokrát ministr kultury Pavel Dostál a herečka Chantal Poullain. Ta bude moci diváky informovat o svém čerstvém soudním přelíčení a prý donese i předmět doličný, slavnou "kokainovou hůlku", kterou možná nechá v publiku kolovat.

Kabaretní talkshow bude opět improvizovaným vystoupením, kombinujícím realitu, mystifikaci a fikci. "Opět budeme bruslit po hraně zákona," slibuje tvůrce a hlavní aktér Jan Kraus. "Pokud si totiž svobody neužijete, žádnou nemáte. A její podstatnou součástí je dělat si a říkat, co chcete - omezuje nás jen ústava a zákony."

Provokativní vystoupení znovu doplní videoprojekce a hlavně skeče, scénky a písně stálých účinkujících.Bohumil Klepl například slíbil - pro předchozí velký úspěch - zopakovat svoje číslo, kdy se osobně nabízí ženám. "Scénka se bude opakovat tak dlouho, dokud Klepl nesežene partnerku," řekl Jan Kraus, "není tedy vyloučeno, že se v naší talkshow bude objevovat donekonečna." Hudbu a písně má na starosti Jan Budař, na scénáři a dramaturgii se podílí Jan Štern. Novinkou bude vystoupení žen s odvážným tancem.

Talkshow bude v klubu Lávka probíhat až do prázdnin pravidelně, vždy každou poslední neděli v měsíci.

Vstupenky: i.jaworska@lavka.cz, tel. 221 08 22 99
(bič)             

Autor článku: redakce