02.05.2002 00:00

Laurychovo divadlo hledá talenty pro svuj nezavislý film.

Na filmu pracuje kolektiv autorů z LD a režisér Petr Skala. S LD se můžete setkat na představeních nazvaných Improvizace v Klubu Trojická 10, každý druhý a čtvrtý čtvrtek v měsíci, od 20.00 nebo na dílnách autorského divadla v karlínském Spektru - DDM.

Hledáme herce i neherce, filmové nadšence pro prázdninové natáčení. Jde o nezávislý film a tak zatím jediná odměna pro tvůrce je, že bude uveden v kinech.

Nejbližší kolo fotografování portrétu a evidence zájemců na autorský film probíhá v Teen-age studiu téměř každý pátek od 18.30 do 19.00 hodin v karlínském Spektru, Karlínské nám. 7 (metro Křižíkova).

Informace o filmu, castingu a časové dispozice: 0602/138857

Evidence, fotografování a konkurz na role ve filmu probíhá v Teen-age studiu, které za 14 let své činnosti připravilo k přijímacím zkouškám na umělecké školy řadu studentů. Někteří se stali profesionálními herci, jiní využívají prezentační dovednosti v různých profesích. Dílny jsou kolektivní (cca 15 účastníků), rozvíjejí herecké a prezentační schopnosti, s přesahem k rozvoji osobnosti a sebe-vědomí. Jednou z rozvíjených schopností je improvizace pro autorské divadlo. Pokročilí účastníci dílen působí v improvizačním Laurychově divadle. Dílny se konají každý pátek od 19 - 22 hodin, účast je volná, podle časových možností účastníka.

lau.div@email.cz

Autor článku: příspěvky veřejnosti