28.03.2023 11:57

Letní herecká škola Divadla pod Palmovkou

PRO ZAČÁTEČNÍKY aneb Chci proniknout do tajů herectví
Osvojte si základy herectví, mluvy, hereckého jednání, pohybu a práce s hlasem. V intenzivním letním kurzu vedeném herci ze souboru Divadla pod Palmovkou a profesionály z oboru získáte bohaté zkušenosti použitelné ve všech oblastech vašeho života. Osvojte si herecké praktiky, které vám pomohou v každodenních situacích. Letní herecká škola bude probíhat v zázemí Divadla pod Palmovkou, kam se běžný divák nedostane. Absolventi získají certifikát a budou moci představit výsledek své práce na závěrečné prezentaci/představení.

PRO POKROČILÉ aneb Už jsem trochu mazák
Pro ty z vás, kteří již naší školou prošli nebo si základy herectví osvojili jinde, jsme tak trochu na přání připravili navazující kurz. Účastníci kurzu budou s našimi lektory po dobu Letní herecké školy pracovat na výsledném tvaru/představení, který na závěr kurzu odehrají svým hostům. V kurzu se zaměříme nejenom na zkoušení závěrečného představení, ale i na individuální potřeby účastníků.

Lektoři: Ivana Wojtylová, Veronika Janků, Rozálie Malinská, Arman Kupelyan

Kurzy jsou určeny pro účastníky ve věku 15–99 let
Kapacita do 15 osob/1 kurz
Oběma kurzům předchází společné setkání na konci června, při kterém se účastníci seznámí se zákulisím Divadla pod Palmovkou a lektoři s účastníky, aby vám mohli kurz ušít přímo na míru.
termín 1.6. července 2023 (sobota-čtvrtek)
každý den dva bloky 
(10:00–13:00, 14:00–17:00)
Cena letní herecké školy je 3 900 Kč

Uzávěrka přihlášek je 31. května!

Pokud máte o Letní hereckou školu zájem, registrujte se na e-mailu kristyna.srolova@podpalmovkou.cz.

https://www.podpalmovkou.cz/

Autor článku: převzato z: https://www.podpalmovkou.cz/