02.07.2021 07:58

Léto 2021 s Divadlem Na Jezerce

Divadlo Na Jezerce zahájilo ve středu 30. června 2021 poprvé za celou dobu své existence letní scénu – a ne jedinou! Diváky zve do prostoru nejvýznamnější pamětihodnosti Jižního Města – na nádvoří Chodovské tvrze v Ledvinově ulici v Praze 11. Kruhový půdorys zrekonstruovaného zámečku v romantickém prostředí rozlehlého parku je originálním místem pro open air představení. Přijďte s námi strávit nezapomenutelný divadelní zážitek pod širým nebem v původní středověké tvrzi.

Druhou možností, jak prožít léto 2021 s Divadlem Na Jezerce, je návštěva některé z našich inscenací na nádvoří zámku v Dobřichovicích nedaleko Prahy – zámek na břehu řeky Berounky na okraji Dobřichovic je známý svou jedinečnou divadelní atmosférou. Plán inscenací obou letních scén najdete na webu DNJ v sekci PROGRAM. Všechna červencová představení DNJ začínají ve 20:00 hodin.

„Uvědomujeme si, že po šestnácti měsících zavřených služeb, malých živností, obchodů, restaurací, sportovních akcí a v neposlední řadě veškeré kultury, zvažují občané každou investici do návštěv znovu povolených aktivit, a vážíme si každého, kdo si za této situace vybere zážitek v Divadle Na Jezerce v rámci Letní scény 2021 na nádvoří Chodovské tvrze nebo zámku v Dobřichovicích. Z výše uvedených důvodů jsme se rozhodli vyjít našim divákům vstříc a nabízíme všechna představení letních scén za speciální zvýhodněné vstupné. Věříme, že i to přispěje divákům ke zlepšení nálady po náročném období roku 2020 a 2021,“ doufá principál divadla Jan Hrušínský.

Léto s Divadlem Na Jezerce sledujte na našich sociálních sítích a na webu DNJ www.divadlonajezerce.cz

Autor článku: Nikola Hrklová