16.06.2021 08:25

Malé kladenské Dionýsie opět zakončí divadelní sezonu

Letošní divadelní sezona byla bezesporu netradiční. I tak se ale do Kladna vrací oblíbená výroční divadelní slavnost Malé kladenské Dionýsie, která zakončí divadelní sezonu ve velkém stylu. V letošním roce se totiž v pátek 25. června Kladno promění v Kladno olympijské.

Malé kladenské Dionýsie patří k oblíbeným akcím Městského divadla Kladno, které tradičně lákají velké množství diváků. Také letos proto proběhne soutěžní klání tvůrčích týmů, které dostanou za úkol vytvořit během 48 hodin originální inscenaci. Letošním tématem jsou Olympijské hry, takže se diváci mohou těšit na vrcholné herecké výkony společně s těmi sportovními, spoustu pestrobarevných a upnutých trikotů, slušivých froté čelenek a možná přijde i někdo s tenisovou raketou.

Stejně jako v předchozích ročnících nebudou chybět filmové dotáčky a další zábavný doprovodný program uvnitř divadla i pod širým nebem v divadelním parku, bez něhož je tento kladenský divadelní happening takřka nemyslitelný. Veškerý program bude probíhat podle aktuálně platných vládních proticovidových regulací za dodržení veškerých hygienických opatření.

pátek 25. června 2021 od 19:00 hodin / divadelní park a budova MDK

www.divadlokladno.cz

Autor článku: Ilona Š. Hájková