29.09.2021 13:33

Manažer/manažerka komunikace (interní a externí) Opery ND a SO

Oddělení marketingu & PR Opery Národního divadla a Státní opery hledá do svého týmu Manažera/manažerku komunikace (interní a externí). Opera ND a SO je jedním z největších operních souborů v Evropě a působí na třech historických scénách: v Národním divadle, Stavovském divadle a Státní opeře. Opera ND a SO se profiluje jako moderní operní dům otevřený současným trendům, intenzivně pracuje na rozšiřování svého mezinárodního dosahu a upevňuje svoji pozici jak v mezinárodním, tak v tuzemském kontextu.

Na pozici Manažera/manažerky komunikace hledáme dynamickou a kreativní osobnost, která neváhá být samostatná a iniciativní, neuvažuje v konvenčních kategoriích a dokáže přicházet s vlastními nápady. Manažer/manažerka komunikace bude úzce spolupracovat s uměleckým ředitelem a efektivně komunikovat jeho uměleckou vizi, stejně tak i program Opery jako takové, a to jak externě ve vztahu k veřejnosti, tak interně v rámci souboru. Odborné vzdělání v oblasti hudby, opery nebo divadla ani pracovní zkušenosti z oblasti kultury nejsou bezpodmínečně nutné, nicméně orientace a zájmy v kulturních oblastech jsou plusem. Hledáme kandidáty s různorodým zázemím a zkušenostmi. Bezpodmínečnou nutností je výborná znalost angličtiny slovem i písmem.

 Náplň práce:

  • posílení veškeré interní a externí komunikace Opery ND a SO;
  • úzká spolupráce s uměleckým ředitelem Opery ND a SO;
  • tvorba PR strategie pro jednotlivé projekty a jejich prezentace v nejrůznějších médiích, včetně sociálních sítí;
  • příprava článků i dalších výstupů týkající se umělecké činnosti Opery ND a SO a aktuálního dění v Opeře;
  • psaní a redigování textů na web a sociální sítě ND, spolupráce při tvorbě video spotů, trailerů a teaserů.

Nabízíme:

  •  práci na plný pracovní úvazek (práce jako OSVČ možná);
  •  práci v jedinečné kulturní instituci;
  • spolupráci s vynikajícím uměleckým týmem na zajímavých a inspirujících uměleckých projektech;
  • odpovídající finanční ohodnocení;
  • a další benefity.

Nástup: 1. 12. 2021 (po vzájemné domluvě možno i dříve)

Místo pracoviště: Státní opera, Legerova 75, Praha 1

V případě zájmu zašlete profesní životopis  společně s motivačním dopisem v českém a anglickém jazyce do 15. 10. 2021 na výše uvedenou adresu nebo emailem na a.savane@narodni-divadlo.cz. Svou přihlášku označte „manažer/manažerka komunikace Opery ND a SO“.

Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří postoupí do druhého kola výběrového řízení, které bude probíhat formou ústního pohovoru v týdnu od 18. 10. 2021.
Místo pracoviště: Státní opera, Legerova 75, Praha 1

V případě zájmu zašlete profesní životopis  společně s motivačním dopisem v českém a anglickém jazyce do 15. 10. 2021 na výše uvedenou adresu nebo emailem na a.savane@narodni-divadlo.cz. Svou přihlášku označte „manažer/manažerka komunikace Opery ND a SO“.

Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří postoupí do druhého kola výběrového řízení, které bude probíhat formou ústního pohovoru v týdnu od 18. 10. 2021.

Autor článku: Jana Hubičková