17.08.2020 12:09

MeetFactory: konkurz (PR – správa sociálních sítí)

Pojď změnit online tvář MeetFactory! Hledáme někoho, kdo ovládne naše sociální sítě

Kdo jsme?

MeetFactory je kulturní centrum na Smíchově, umístěné v bývalé továrně na sklo. Jeho program tvoří čtyři dramaturgie – rezidenční program, galerie, divadlo a hudba. Krom toho tu jsou umělecké ateliéry, promítáme letní kino, děláme pravidelně blešáky a pořádáme různé komentované prohlídky. Je toho ale mnohem víc, někdy stačí i jen přijít na bar v přízemí a dát si u kolejí kafe nebo pivo. Je to prostě prostor, který žije a ve kterým se pohybují zajímavý lidé.

Koho hledáme?

Jestli jsi na sociálních sítích (Facebook, instagram, twitter atd.) jako doma, tak jsi přesně ten pravý či ta pravá. Hledáme někoho, kdo by na základě podkladů od dramaturgů a kurátorů vytvářel obsah sociálních sítích. Hledáme někoho, kdo je kreativní, umí rychle zareagovat, má dobré nápady a orientuje se v nových trendech sociálních sítí.

Druhou částí práce je příprava nového webu MeetFactory a následovně vkládání obsahu na web.

Co požadujeme

Součástí práce je i chození na naše akce – nadšení pro kulturu je tedy docela na místě. Znalost a základní orientace v Buisness Manageru a v Google Analytics není úplně nutností – všechno se dá doučit – ale je také velkou výhodou. Analytické myšlení je ale základem, stejně jako kreativita a nebát se přicházet s novými nápady.

V rámci usnadnění komunikace s týmem MeetFactory je nutné být aspoň 2 dny v týdnu v kanceláři v MeetFactory.
Z povahy práce je někdy nutné pracovat i večery či víkendy.

Nástup: 1. září 2020

Pokud o práci máte zájem, pošlete krátký motivační dopis, proč u nás chcete pracovat, a váš životopis na adresu zuzana.kolouchova@meetfactory.cz
Do předmětu uveďte „PR konkurz – VAŠE JMÉNO“

Autor článku: Převzato z: https://culturenet.cz/