28.04.2006 00:00

Městská divadla pražská nabízejí slevy v ABC i v Rokoku

Městská divadla pražská MDP od nové sezony 2006/2007 nabízejí řadu výhod pro diváky na obou svých scénách, v divadle ABC i v Rokoku.

Výhody předplatného
Předplatitelé si budou moci pořídit sedm představení za cenu šesti a studentské předplatné je o 270 Kč levnější, než všechny ostatní předplatitelské skupiny.

50% sleva
Při zakoupení jakékoliv vstupenky za plnou cenu na představení ABC nebo Rokoko v měsíci září a říjnu mohou diváci využít 50% slevy při nákupu vstupenky na druhou scénu MDP. Sleva platí pro 1. a 2. cenovou kategorii a mohou se kombinovat navzájem.

Slevová knížka
Další podstatnou změnou v nabídce směrem k divákům je slevová knížka, při nákupu osmi vstupenek od listopadu do června získává návštěvník MDP devátou a desátou vstupenku zdarma. Vycházíme vstříci divákům, kteří si chtějí, na rozdíl od předplatitelů, vybírat představení samostatně a postupně dle svých časových možností.

Rodinná vstupenka
Městská divadla pražská do svého nového repertoáru v příští sezoně zařazují několik představení, které určitě přilákají do divadla celé rodiny, již od 17. září budou moci v Rokoku shlédnout Werichovu Lakomou Barku v režii Petra Svojtky a během sezony pak České Vánoce Jiřího Janků a divadelní muzikál - Śabachova Šakalí léta či Poláčkovy hry U nás v Kocourkově v divadle ABC. Pro ty je přepravena rodinná vstupenka pro dva dospělé a dvě děti do 14 let, nebo jednoho dospělého a tři děti za cenu dvou vstupenek a platí pro 1. a 2. cenovou zónu, tedy za 540 Kč nebo 380 Kč.

Nová cenová zóna - vstupenka za pouhých 90 Kč a ostatní slevy
Dosavadní studentskou slevu nahradí v divadle Rokoko nová cenová zóna, vstupenka za pouhých 9O Kč. Většina dosavadních slev, jako např. 50% sleva pro důchodce, ZTP i včetně doprovodu, vozíčkáře a vstupenky pro studenty DAMU, FAMU a FF UK divadelní věda a JAMU za 20 Kč zůstává zachována. Dochází k mírnému navýšení cen pouze v divadle Rokoko, kde nejdražší vstupenka byla dosud za 24O Kč a v nové sezoně bude za 270 Kč.

Ceny jednotlivých vstupenek za 270 Kč (1. cenová zóna), 190 Kč (2. cenová zóna) a 90 Kč (3. cenová zóna)
Ceny jednotlivých vstupenek budou od nové sezony sjednoceny na obou scénách ABC a Rokoko pouze do třech cenových kategorií za 270 Kč, 190 Kč a 9O Kč. Všechny informace týkající se cen vstupenek v nové sezoně zájemci mohou získat na našich webových stránkách www.divadloabc.cz a www.rokoko.cz.

Zdroj: Renata Kricnerová

Autor článku: redakce