09.11.2020 10:23

Městské divadlo Brno připravuje živě vysílanou talk show MdB Klub

Již od jarních měsíců Městské divadlo Brno pro diváky chystá skvělé překvapení! Režisér a herec Petr Gazdík se rozhodl, že bude se svým realizačním týmem připravovat pravidelný pořad MdB Klub. Konkrétně půjde o živě vysílanou talk show z Divadelního klubu Městského divadla Brno, kde se budou pravidelně scházet zajímaví hosté, aby si spolu s moderátory povídali o všem, co právě prožívají, čím se zabývají, nad čím přemýšlejí a co je zajímá. V rolích moderátorů se budou střídat oblíbení herci ze souboru Městského divadla Brno – Jana Musilová, Barbora Goldmannová a Jonáš Florián. Hosty můžete očekávat jak z řad MdB, tak i odjinud.

Až to situace dovolí, půjde o pořad, na který si budete moci koupit vstupenky přímo do Divadelního klubu MdB a být tak součástí živého online vysílání, během kterého bude kromě zajímavého povídání pokaždé znít i živá hudba. Zatím se však tato setkávání budou natáčet bez přítomnosti diváků, kterým je alespoň v této virtuálně podobě MdB nabídne jako malou kompenzaci do té doby, než se opět otevřou divadelní sály. Prozatím si tedy můžete užít vzájemný čas strávený se zajímavými hosty alespoň tímto způsobem.

V pilotním díle, jehož vysílání proběhne v sobotu 7. listopadu 2020 od 19.00 hodin, se můžete těšit na všechny tři zmiňované moderátory, kteří spolu s Petrem Gazdíkem představí nový projekt Městského divadla Brno a popovídají si o svých začátcích u divadla i o současné společenské situaci. Každý z nich přispěje i písničkou, hned na úvod v české premiéře zazní i nová píseň z připravovaného romantického muzikálu Pretty Woman.

První díl nové talk show je pak naplánován na polovinu listopadu. Moderátor Jonáš Florián v něm přivítá své dva herecké kolegy Kristýnu Daňhelovou a Michala Isteníka. Mluvit budou mimo jiné o tom, jaké to je být součástí českého showbyznysu, zda je zářná kariéra a sláva tím, po čem každý herec opravdu touží, a o mnoha dalších tématech. Při dalších setkáních se můžete těšit na Roberta Jíchu a Hanu Holišovou, kteří budou hosty Jany Musilové, a poté Barbora Goldmannová vyzpovídá Ladislava Koláře a Aleše Slaninu.

„MdB KLUB – talk show z vašeho divadla“ bude dostupná ke zhlédnutí na stejnojmenném YouTube kanále, který bude spuštěn právě společně s pilotním dílem. Sledujte tedy, prosím, pravidelně tento speciální kanál, kde se v následujících týdnech budete moci tímto novým pořadem potěšit. Bližší aktuální informace o termínech vysílání nových dílů se dozvíte také ze sociálních sítí MdB či z oficiálních webových stránek divadla www.mdb.cz.

Autor článku: Kateřina Vižďová