04.01.2021 11:23

Nová služba Opery PLUS přináší hudebníkům pracovní nabídky

Uzavření kultury, které s přestávkami probíhá od března letošního roku, finančně ohrožuje velkou řadu umělců na volné noze a také těch, kteří hledají angažmá i kratší pracovní pozice. I my se snažíme pomoci. S naší novou rubrikou Inzerce budou hudebníci, pěvci a lidé se zájmem o pracovní místa v kultuře pravidelně informováni o konkurzech a nabídkách práce doma i v zahraničí.

V online médiích dosud chyběla platforma specializovaná na pracovními nabídkami pro oblast klasické hudby. Zejména v této pohnuté době je podobné služby rozhodně zapotřebí, a proto jsme se rozhodli otevřít rubriku Inzerce, kam budeme informace z této oblasti soustředit.

Naleznete zde aktuální inzeráty na místa do sborů, orchestrů, komorních ansámblů či na administrativní místa v kulturních institucích.

Rubriku Inzerce najdete na hlavní stránce v pravém sloupci pod seznamem komentářů. V náhledu se objevuje poslední nejnovější nabídka, a pokud vás zajímají inzeráty starší, neváhejte kliknout na tlačítko „Více“.

Doufáme, že vám naše nová služba pomůže zjednodušit hledání pracovních míst v kultuře, či získat přehled nabídek a poptávek ve světě klasické hudby.

Převzato z: https://operaplus.cz/nova-sluzba-opery-plus-prinasi-hudebnikum-pracovni-nabidky/