05.01.2007 00:00

Ples v děčínském divadle

V sobotu 13. ledna se do Městského divadla Děčín vrátí legenda. Po dlouhých osmi letech se zde totiž uskuteční zcela netradiční akce – ples v divadle. Ředitele divadla, Petra Michálka, jsme se proto zeptali:

Proč jste se rozhodl pořádat ples v divadle?

Mám rád výzvy. Čas od času mi nějaký věrný divák připomněl, že „ten ples - to ale byl zážitek“. Prostě legenda. A je mi jasné, že ten první ples bude vždycky nej. Takže nejde o nějaké soupeření, překonávání. Jde o pokus o navázání, jak se o to snažím už téměř tři roky. Už to je pro mě výzva. A už teď vím, že dříve jak za dalších osm let já osobně ples v divadle organizovat nebudu. Bude to zkrátka výjimečný večer.

Jaký jste přichystal program?

Barevný. Bude to koncert, divadlo, společenská zábava a taneční příležitost dohromady. Hlavními hosty jsou: Dobrý večer Quintet, vynikající swingová kapela Shaffer´s Riffers, Veselé skoky, Old Boys, Rádio Děčín a Irena Budweiserová. Stoly jsou rozmístěny po celém divadle, zvyšujeme počet míst s občerstvením, výjimečně myslíme i na kuřáky. Tanec bude na rozdíl od jiných plesů pouze jednou z částí programu, ale posuďte sami – kolikrát jste tančili na prknech, která znamenají svět?

Ke každému plesu patří i tombola, můžete prozradit nějaké ceny?

Řeknu jen ty nejzajímavější: tanec s ředitelem divadla, tanec s jevištním mistrem – ne, vážně. Bude to například permanentka do bazénu, sauny, či kosmetického salonu, předplatné Děčínského deníku, golfová herní akademie, sud piva, hlavní cenou pak bude pečené sele.

Zdroj: divadlo@divadlodecin.cz

Autor článku: Informace z divadel