26.10.2006 00:00

Pozvánka DS SUD, o.s. ze Suchdola nad Lužnicí

Dobrý den, rád bych Vás informoval o blížících se divadelních představení suchdolských ochotníku z DS "SUD", o.s.:

V něděli 29.října 2006 sehrajeme svou aktuální komedii "Nezlobte babičku" v DK v Chlumu u Třeboně od 19.00 pro širokou veřejnost.

V pondělí 30.října 2006 sehrajeme svou aktuální komedii "Nezlobte babičku" v DK v Chlumu u Třeboně od 9.00 pro děti zdejší ZŠ.

V sobotu 11.listopadu 2006 sehrajeme svoukomedii "Nezlobte babičku" v Hasičské zbrojnici v Borovanech od 19.00 pro širokou veřejnost.

Ve čtvrtek 16.listopadu 2006 sehrajeme svou komedii "Nezlobte babičku" v dopoledních hodinách pro žáky 2.stupně ZŠ a studenty ISŠ v Kulturním domě "Beseda" v Českých Velenicích. A v 19.30 tentýž den pro širokou veřejnost.

Dále připravujeme kulturní pořad k 100.výročí od založení ochotnické divadelní činnosti v Suchdole nad Lužnicí na neděli 26.listopadu 2006 v Kulturním centru - kině v Suchdole nad Lužnicí. Na programu budou počítačové prezentace Města Suchdola nad Lužnicí, 100-leté divadelní historie a našeho souboru, poté sehrajeme reprízu naší aktuální hry "Nezlobte babičku". Vstupné dobrovolné. (více na www.divadlo.unas.cz)

Dále připravujeme již 3.ročník tradičního průvodu s názvem "Setkání se sv. Mikulášem a jeho družinou" na úterý 5.prosince 2006.

Více i nfomací o připravovaných akcích naleznete na našich webových stránkách www.divadlo.unas.cz, kde se lidé dozvědí mnoho informací o historii suchdolského divadla, aktuální infomace hned v úvodu, mohou si prohlédnout fotografie i recenze z našich akcích v Galerii, mohou hlasovat v anketách, či nám napsat jejich názory do Návštěvní knihy .... to vše jen na www.divadlo.unas.cz.

Děkuji za pozornost a přeji hezký den. Za Divadelní soubor "SUchdolské Divadlo", občanské sdružení ze Suchdola nad Lužnicí Vít Pávek.

---------------

www.divadlo.unas.cz

informace@divadlo.unas.cz

Jiráskova 77

378 06 Suchdol nad Lužnicí

602 806 508

jednatel@divadlo.unas.cz

zastupce@divadlo.unas.cz

-------------------------------

Zdroj: propagace@divadlo.unas.cz, pavek.vita@seznam.cz

Autor článku: Informace z divadel