12.09.2019 10:18

Pozvánka na V. doktorandské sympozium Katedry divadelních studií

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte, abychom Vás jménem Katedry divadelních studií Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně srdečně pozvali na V. doktorandské sympozium, které se koná  1. – 2. listopadu v Univerzitním centru Telč.

Sympozium je koncipováno jako mezioborové a je určeno postgraduálním studentům, kteří se ve svých výzkumech zabývají dramatem, divadlem, performativitou či teatralitou. Pozvání patří také odborníkům a pedagogům, jejichž účast je předpokladem pro různorodou diskusi nad prezentovanými tématy.

Cílem sympozia je zmapovat alespoň částečně současné tendence v bádání mladých vědců v oblasti teatrologie v tom nejširším slova smyslu a iniciovat mezioborovou diskusi.

Příspěvky:
Délka příspěvku je stanovena na 20 minut.
Pro účast na sympoziu není povinné mít příspěvek; rozmanitost příspěvků je však žádoucí, aby byly splněny stanovené cíle sympozia.

Přihlášky: 
K účasti na sympoziu se přihlašuje vyplněním formuláře Google, odkaz ZDE

Součástí přihlašovacího formuláře je i nahrání anotace příspěvku v rozsahu maximálně 300 znaků.

Přihlašovat se můžete do 25. 9. 2019 

Registrační poplatek za účast na sympoziu je 800 Kč a zahrnuje ubytování v Univerzitním centru v Telči s plnou penzí (večeře, snídaně, oběd), občerstvení během konference a konferenční materiály.

Poplatek prosím uhraďte elektronicky prostřednictvím Obchodního centra Masarykovy univerzity: https://is.muni.cz/obchod/baleni/146870

Přihláška je platná ve chvíli zaplacení registračního poplatku.

Více:  https://divadlo.phil.muni.cz/aktualne/kalendar-akci/v-doktorandske-sympozium-katedry-divadelnich-studii

Autor článku: Martin Langhans a Amálie Bulandrová