22.03.2023 08:16

Seminář Digital Leap / Digitální produkce pro scénická umění

Nové recepty na digitální propagaci a produkci v oblasti scénických umění

Kulatý stůl
30. března 2023 od 12 do 14 hodin 
Čítárna Unijazz, Husitská 22, Praha 3
Začátek streamu: 12:30
Registrace: 12:00
Link na stream bude odeslán po registraci: zde

Přijďte si s námi vyměnit recepty na digitální skok v oblasti tance a nového cirkusu. Na setkání vám nabídneme tipy a triky, které jsme shromáždili se sedmi evropskými partnery v projektu Digital Leap sedmi, a diskusi, během níž se s námi můžete podělit o vaše postřehy. Pohoštění a networking zajištěny.

Jazyk akce: angličtina

www.digital-leap.eu

PerformCzech / Institut umění – Divadelní  ústav) srdečně zve na kulatý stůl věnovaný tématu digitální propagace a produkce se zaměřením na scénická umění. Účastníkům nabídne rozpravu nad online výukovými podklady, které nabízejí základní přehled o tom jak využít digitální nástroje v umělecké praxi co nejefektivněji nebo jak s jejich pomocí přilákat nové publikum. Hosty kulatého stolu budou domácí i zahraniční profesionálové, proběhne v angličtině a bude streamován. Záznam bude dostupný na Youtube kanále PerformCzech. Akce probíhá v návaznosti na program Big Pulse Dance Alliance.

Digital Leap (www.digital-leap.eu) je dvouletý mezinárodní projekt, který nabízí umělcům a dalším profesionálům z oblasti tance a nového cirkusu příležitost k prohloubení znalostí digitálního prostředí a využití digitálních dovedností ve scénických uměních. V rámci projektu proběhly v ČR, Litvě, Španělsku a ve Francii čtyři výukové moduly pro desítky umělců a umělkyň ze sedmi evropských zemí. Pro další zájemce jsou k dispozici online výukové materiály na tato témata: Digitální propagace, Digitální produkce, Digitální distribuce a Digitální nástroje pro komunikaci s publikem. Projekt byl finančně podpořen z programu Erasmus+.

Kapacita omezena, registrace účastníků na adrese barbora.formankova@idu.cz

Autor článku: IDU