31.05.2022 11:31

Seminář: Time management v kultuře

Zveme na seminář pořádaný infopointem CzechMobility.info! Jaké jsou vhodné metody time managementu vzhledem ke specifikům práce v kultuře? Jak předejít vyhoření? Jak skloubit produktivitu a kreativitu?

Práce v kultuře přináší spoustu výzev. Ať už jste produkční, manažer/ka, umělec/kyně či vaše práce spojuje složku uměleckou i administrativní, potřebujete velkou dávku samostatnosti, sebedisciplíny a sebemotivace. Jak si i při velkém objemu práce najít čas na to, co je pro vás důležité? Jak se dlouhodobě udržet v dobré kondici? A jak zhodnotit práci na dálku?

Přijďte na seminář Time management v kultuře, kde se společně budeme věnovat nejen vhodným nástrojům pro efektivitu práce v kulturním světě, ale zároveň budeme sdílet dobrou praxi a otevřeme prostor pro řešení konkrétních situací účastnic a účastníků.

KDY: Úterý 21.6.2022 od 15:00 do 18:00
KDE: Malý sál IDU (Celetná 17, Praha 1)
VSTUP: zdarma (kapacita je omezená)
LEKTORKA: Jana Bohutínská

ZAREGISTRUJTE SE ZDE

Jana Bohutínská vystudovala divadelní vědu a estetiku na FF UK. Ve svém profesním životě se pohybuje souběžně v kultuře a podnikání, a to většinu času na volné noze. Kombinuje přitom především profesi novinářky a koučky (poté, co v roce 2012 absolvovala svůj první koučovací výcvik). Koučuje i v prostředí performing arts a pracuje mj. pro Nadační fond pro taneční kariéru.

Případné dotazy rádi zodpovíme na emailu petra.kasparova@czechmobility.info.

FB UDÁLOST

CzechMobility.Info je českým infopointem poskytující poradenství v oblastech mezinárodní umělecké spolupráce a orientace v českém pracovně-právním prostředí. Jeho cílem je pomoc profesionálům v kultuře s praktickými otázkami jako jsou smlouvy, daně, víza, pojištění, atd. Jádrem projektu je on-line informační portál, činnost infopointu zahrnuje i konzultace a workshopy.

CzechMobility.Info

Autor článku: IDU