28.11.2002 00:00

Studio Damúza opět v provozu

Povodněmi zasažené divadlo je zpět v Řetězové ulici.

Komorní divadlo Studio Damúza, které bylo zasažené srpnovými povodněmi, znovu otevírá své prostory divákům v sobotu 7. prosince 2002 ve 20 hodin.
Na zahajovacím večeru vystoupí se svými představeními Snieźka a Vejce kultovní divadelní skupina a stálý host Damúzy VOSTO5 a celý večer bude svou hudbou propojovat kapela Taliesyn.

Od začátku sezóny Studio Damúza hostovalo v různých pražských prostorách. "Díky vstřícnosti hostitelů jsme program Damúzy nepřerušili, ale přesunuli do A Studia Rubín, Studia Řetízek a restaurace DAHAB. Za to bych jim všem chtěl moc poděkovat", říká Jiří Sulženko, producent Studia Damúza.
Ve Studiu Řetízek také v půli října proběhla první premiéra sezóny: pod hlavičkou Studia Damúza a Zasyrova jedovatého divadla byla uvedena adaptace Andersenovy pohádky O pastýřce a kominíčkovi v režii Petry Zámečníkové.

Velká voda posunula termíny plánovaných premiér a návštěv mimopražských divadel. I přesto se diváci mohou na počátku nového roku těšit na nové inscenace, například na drsný loutkový příběh s názvem Čuk a Gek nebo na připravovanou inscenaci Mroźkova Striptýzu a další akce.

Program Studia Damúza

Tiskovou zprávu předal 25.11. 2002 Jiří Sulženko.
Další informace a materiály na telefonu 608 520 690 nebo e-mailu: studiodamuza@volny.cz

Autor článku: redakce