17.08.2006 00:00

SUchdolské Divadlo vstupuje do nové sezóny

Náš Divadelní ochotnický soubor SUchdolské Divadlo v Suchdole nad Lužnicí již brzy vstoupí, jako všechna divadelní sdružení, do nové divadelní sezóny 2006/2007. A jelikož se jedná o novou etapu našeho působení, chtěli jsme vykročit tzv. po svých. To znamená, že jsme zažádali o založení občanského sdružení.

Do dnešní doby jsme tvořili kulturní součást Tělocvičné jednoty Sokol v Suchdole. Naše plány jsou čisté a určitě nechováme k Sokolu žádnou zášť, ba naopak. Naše webové stránky www.divadlo.unas.cz dostali jiný vzhled, dalo by se říci, dokonce profesionální. Vše bezplatně vytvořil "počítačový génius" Luděk Janečka.

V repertoáru má náš staro-nový divadelní soubor dvě hry, a to pohádku "Vodník Mařenka", která má před sebou poslední "turné": V sobotu 26.srpna 2006 vystoupíme s pohádkou na náměstí T.G.Masaryka v Třeboni u příležitosti Rybářských slavností 2006, v pátek 15.září 2006 potešíme děti MŠ a ZŠ ve Velenicích a v sobotu 16.září 2006 zamává vodník již naposledy dětem ve Veselí nad Lužnicí.

Druhou hrou je velmi úspěšná rodinná konverzační komedie "Nezlobte babičku", s kterou také rozjíždíme jakési "turné". Jelikož nabídek je čím dál tím více, tak podzim (první polovinu sezóny) máme již plně obsazen a již rezervujeme představení na jarní měsíce roku 2007. Měli byste také zájem o komedii? Není nic jednoduššího, navštivte naše webové stránky www.divadlo.unas.cz a zde naleznete kontakty na náš propagační tým. Na našem webu najdete také vše o 100-leté historii amatérského divadla v Suchdole, fotoreportáže z našich mnohých společenských akcí i odkazy na užitečné a zajímavé stránky nejen našich sponzorů.

Mimo jiné máme v plánu sehrát novou hru, ještě do konce první poloviny sezóny a již připravujeme organizaci mnohých kulturních akcí, které jsme si předsevzali a slíbili našim věrným občanům - divákjům a příznivcům. O každém divadelním vystoupení Vás ještě budeme informovat.

S úctou a přáním hezkých slunečních dnů Vít Pávek (jednatel... DS "SUD").

Zdroj: info@divadlo.unas.cz, jednatel@divadlo.unas.cz, pavek.vita@seznam.cz

Autor článku: Informace z divadel