05.04.2006 00:00

Švandovo divadlo připravilo na čtvrtek den otevřených dveří

Praha 5. dubna (ČTK) - Den otevřených dveří připravilo na tento čtvrtek Švandovo divadlo v Praze. A protože jej spojilo s prezentací svých nových, prý mnohem lepších, bohatších a zajímavějších internetových stránek, dalo mu podtitul Welká Webová Wernisáž. Adresa internetových stránek divadla zůstává stejná, tedy www.svandovodivadlo.cz.

"Na své si u nás během čtvrtka přijdou dospělí i děti, protože se dostanou tam, kam běžný smrtelník nesmí," řekla ČTK mluvčí smíchovské scény Barbora Večerková.

Návštěvníci se dozvědí vše o programu Švandova divadla, jeho aktivitách a vystoupeních hostů. V suterénním studiu bude pro tento den otevřena internetová kavárna, aby si mohli zájemci nové stránky důkladně prohlédnout. Netradiční prohlídky této scény, které zavedou malé i velké do zákulisí a zázemí, povedou v době od 10:00 do 16:00 herci této scény.

"Jen v tento den budeme prodávat vstupenky na všechna představení našeho souboru s pětadvacetiprocentní slevou, na inscenace hostujícího Studia Dva bude sleva 20 procent," uvedla Večerková.

Lákavá nabídka je podle ní připravena i pro ty, kteří se ve čtvrtek do Prahy nedostanou. Prostřednictvím on-line rezervace vstupenek na představení souboru Švandova divadla budou v tento den také slevy ve výši 25 procent. "Rezervace budou navíc slosovány a výherci získají tričko Švandova divadla," dodala Večerková.

Návštěvníci mohou celý den příjemně zakončit večer návštěvou inscenace Moliérova Tartuffa.

Jiří Borovička mhm

Autor článku: ČTK