08.01.2021 08:58

Tělem číst textury prostorů – audio workshop s Robertou Legros Štěpánkovou

Workshop je pozvánkou do individuální taneční práce v intimitě vašeho domova v prostoru podpory a jasného vedení. Práce je zaměřena na prohlubování techniky improvizace – tvorby tance s tím, co máme na dosah v každé chvíli, na rozpoznávající sílu a potenciál každého pohybu.

V tomto procesu otevíráme vědomí těla, zpřístupňujeme tělu jeho původní nástroje a vědění přes ladění se a poslech toho, co je přítomno – t e r a z  a  t u.

Nití, která protkává veškerou práci, je PROSTOR. Přes vědomé zapojování vnitřního prostoru těla kultivujeme náš vztah s prostorem vnějším. To je základ kompozice tance – choreografie.

Slova, která tuto práci vystihují:

  • bdělé soustředění
  • vědomí pohyblivého těla
  • zklidnění přes uvolnění

Pro koho?

Tento workshop je určen pro vás, kteří cítíte potřebu pokračovat ve studiu a v rozvíjení vlastního tance i v době korony, v čase, který nás ze studia oddálil.

Práce v něm je pečlivě navržena tak, aby vyhovoval lidem, kteří mé hodiny tance znají i lidem, kteří jsou v této práci noví.

Workshop můžete věnovat sobě jako součást vašeho osobního růstu, studia tance nebo jej můžete darovat blízkému člověku, o kterém víte, že tanec hledá.

Cena za workshop je 1 300 Kč/50 €.

Objednání je jednoduché – pošlete mail na klaudia.klembarova@buranteatr.cz s předmětem „Audio workshop Tělem číst textury prostorů“ a po zaplacení této částky převodem na účet vám pošleme 1) mailem link ke stažení audionahrávek a 2) poštou brožurku do schránky.

Tento balíček obsahuje:

  • 8 audionahrávek cvičení v rozsahu 20 až 50min. (Kolem 6 hod. práce)
  • 2 napsané partitury ( „score“) pro práci v terénu
  • 30min. konzultace, jako prostor pro vaše potřeby, sdílení zkušeností, podporu (online nebo osobně, po společné dohodě)
  • 4 hudební kompozice Romany Uhlíkové (kontrabas a flétna) vytvořené speciálně pro tento workshop
  • brožurku s texty poezie, obrazy a partitury

Kontakt: Klaudia Klembarová, klaudia.klembarova@buranteatr.cz

Autor článku: Převzato z: culturenet.cz