14.03.2006 00:00

Západočeské divadlo v Chebu zahájilo prodej předplatného

Do prodeje v těchto dnech přichází předplatné na sezónu 2006/2007, kterou umělecké vedení nazvalo Velké příběhy lásky. „Jak jinak ji pojmenovat, zahájíme-li dramatizací Máchova Máje a zakončíme nesmrtelnou Shakespearovou tragédií Romeo a Julie?“

V příští sezóně divadlo nabídne svým divákům osm premiér, mezi nimiž nebude, kromě výše zmíněné klasiky, chybět ani česká premiéra klasické americké komedie Dívka snů či strhující jevištní thriller Jako naprostý šílenci. Na Silvestra diváky čeká svérázné zpracování Smetanovy Prodané nevěsty.

Předplatné na sezónu 2006/2007 má celkem deset předplatitelských skupin na domácí inscenace a jednu skupinu na dovozová představení. Předplatitelé mohou vybírat například ze skupiny P, takzvané premiérové, která jim zajistí místa v hledišti na pěti prvních uvedeních chebských titulů. Zvláštní skupina je určena také pro seniory, studenty či mládež. Divadlo nově zavádí předplatitelské skupiny do studia d, které zájemci naleznou pod značkou K1 a K2. Tato představení, jež se odehrají ve stále oblíbenějším sále studia d, jež sídlí proti hlavní budově, jsou určena nejen pro mladší publikum. Vznik nových skupin si vynutil vzrůstající zájem o klubové inscenace – ve studiu d se momentálně hraje Carmen, Mirjam a od začátku dubna též nově Kočka na kolejích Josefa Topola.

Zájem o předplatné ZDCH stále roste. Předplatné je cenově zvýhodněno a jeho předprodej končí v září 2006. Abonentky lze objednat mj. on-line na adrese www.divadlocheb.cz, kde také získáte podrobnější informace.

Zdroj: info@divadlocheb.cz

Autor článku: Informace z divadel