06.11.2018 09:29

Zapojte se do provozu baru divadla Minor

Nabízíme flexibilní přivýdělek v době představení a premiér v zábavném divadle nejen pro děti. Často večer a o víkendu. Bezva se kombinuje se studiem, protože jedna směna může mít klidně jen 3 až 4 hodiny.

Budete se starat o zákazníky, chod baru divadla Minor a cizelovat svou trpělivost a zkušenosti s pokladním systémem (ano, nahlédnete i do fungování známého EET).

Potřebujeme někoho samostatného, kdo bude milý i na nejmenší zákazníky a včas si všimne, že dochází gumoví medvídci.

Za to nabízíme peníze (100 Kč/hod. na ruku hned po směně), zábavné pracovní prostředí a práci uprostřed města.
Bude nám ctí, když doplníte náš divadelní provoz a pošlete nám svůj životopis na E tery.hanfova@seznam.cz. Obratem se ozveme.

Za barový kolektiv se těší
Tereza Hanfová
provozní divadelního baru Minor

Autor článku: Převzato z: culturenet.cz

Příležitosti v ČR

25.03.2019

Studio ALTA: konkurz (výkonný ředitel/ka)

Máme za sebou jedenáct let úspěšného fungování, kdy jsme se z party nadšenců vypracovali v profesionální tým a z jedné divadelní zkušebny jsme vytvořili mezinárodní kulturní centrum. Je na čase posunout se ještě dál a proto hledáme odpovědného šéfa, který v našem úsilí vidí smysl a potenciál, který povede náš tým v součinnosti s hodnotami, které chráníme a vytváříme, a kterému není lhostejný kontext, ve kterém se pohybujeme.

25.03.2019

Nová síť: konkurz (PR manažer/ka)

Přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici PR – propagace – komunikace kulturní organizace Nová síť. Nabízíme možnost zapojit se a rozvíjet chod organizace, která již více než patnáct let podporuje umění a živou kulturu v ČR. A dále aktivně spoluutvářet mediální kampaň jednoho z nejprogresivnějších festivalů současného divadla MALÁ INVENTURA, komunikovat potřeby ČESKÉHO KULTURNÍHO NETWORKU nebo propagovat síťování nezávislých scén v Praze a Berlíně v rámci projektu PRALIN.

22.03.2019

Registrujte se na ARTýden 2019

V letošním roce, konkrétně ve dnech 20.–26. května 2019, se uskuteční již sedmý ročník projektu Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby s novým názvem ARTýden, jehož cílem je i nadále upozorňovat na bohatství a rozmanitost forem uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby na území celé ČR a podporovat konkrétní aktivity v této oblasti.