3. ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky začíná už tuto neděli
Zpříjemnit si letní večery kulturou mohou od 22. července do 5. srpna návštěvníci Letní scény Divadla Bolka Polívky v Brně. V atraktivním prostředí nádvoří Staré radnice ožijí dojemné i bláznivé příběhy v podání známých hereckých osobností.
Bolek Polívka v představení Šašek a syn započne převýchovu svého syna Vladimíra v šaška, v autorské hře DNA se střetne se svou dcerou Annou. Chantal Poullain a Martin Kraus pak excelují v inscenaci Šest tanečních hodin v šesti týdnech. Úplně poprvé bude pod širým nebem uvedena česká komedie Srnky o čtveřici zoufalých mužů s bizarními osudy, ve které se můžete těšit například na Josefa Poláška, a letos premiérovaná klaunerie Letem sokolím o podivuhodném přátelství náčelníka sokolské župy Břéti a jejího jediného aktivního člena Čeňka. Navíc čeká na návštěvníky letos ještě jedno nečekané překvapení:
Ve spolupráci s Pivovarem Kamenice nad Lipou vznikl exkluzivně pro 3. ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky pivní speciál, který v den zahájení pokřtí Bolek Polívka a při té příležitosti odtajní jeho jméno. Pivo bude na čepu po celou dobu konání Letní scény. V pořadí již 3. ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky nabízí tituly téměř z celého svého kmenového repertoáru a také inscenace z nabídky partnerských divadel, jako jsou divadlo Studio DVA a divadlo Komediograf.