Na Slovensku se bude konat další ročník festivalu To nejlepší z humoru na české scéně
Produkční agentura ZUZA ART PRODUCTION, s.r.o. přpravuje pro rok 2005 druhý ročník divadelního festivalu v SR pod názvem To nejlepší z humoru na české scéně, tedy obrácenou verzi festivalu slovenského humoru v ČR, který se uskutečnil v minulém roce v Mladé Boleslavi.
Festival českého humoru proběhne v termínu od 23. - 29. října 2005 ve vinařském městečku Pezinok (18 km od Bratislavy) v rámci Měsíce české a slovenské kulturní vzájemnosti a pod záštitami obou ministrů kultury ČR a SR - pana Pavla Dostála a pana Rudolfa Chmela.
V týdením maratonu vystoupí 7 souborů a kabaretních umělců z České republiky jako i výtvarní umělci - karikaturisti. Dramaturgická podoba festivalu se rodí v těchto dnech. Dovoluji si i touto cestou oslovit případné zájemce z českých divadel, aby nás informovali o výjimečných komediálních počinech jejich scény.
Zdroj: Zuzana Horová, info@zuzaart.cz