Otevřená Dlouhá: Netradiční setkání na hranici prezentace, besedy a koncertu
Divadlo v Dlouhé stojí před velkým krokem, po třiceti letech ho v osobě Hany Burešové opouští poslední část tria Burešová–Borna–Otčenášek, které v divadle působilo od jeho založení. Do divadla od příští sezony nastupuje jako nový umělecký šéf režisér Ivan Buraj a spolu s ním dramaturgyně Tereza Marečková.
Chcete se s novým uměleckým vedením divadla setkat osobně? Zajímá vás, co pro divadlo chystají nebo jak se změna dotkne inscenací, které máte rádi?
Pak si nenechte ujít happening, který přinese mnohem víc, než prezentaci nového konceptu divadla a konkrétních plánů příští sezony. Můžete se těšit na koncerty, besedy, osobně laděné prohlídky zákulisí a také workshopy pro děti i dospělé, a to za účasti členů hereckého souboru i mnoha dalších zaměstnanců divadla a jejich přátel.
Speciálním překvapením bude také unikátní dílna spojená s vyšíváním do diváckých sedaček, ve kterých se pak bude ještě měsíc hrát, aby je po létě vystřídaly nové v transformovaném interiéru. Dále se můžete těšit i na výklad diváckých snů s dramaturgyní Terezou Marečkovou a koutek s dramaturgickým úvodem u pomazánek symbolizujících inscenace první sezóny nové Dlouhé a na další různá překvapení.
Těšíme se na vás 15. května mezi 17. a 22. hodinou (můžete přijít i odejít kdykoliv)
Vstupenky potřebujete z kapacitních důvodů, výši vstupného si určíte sami – od symbolické jedné koruny po sponzorskou pětistovku. Předprodej od 31. 3. 15.00 on-line i v pokladně.