12.04.2017 12:36

Setkání s Martinem Kukučkou a Lukášem Trpišovským v rámci cyklu ND Café

Kdo by neznal režisérské duo SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský) ?! Jejich režie jsou nepřehlédnutelné, jejich talent multižánrový... Jací jsou ale mimo divadelní zkoušky a co všechno o sobě prozradí?

Přijďte oba režiséry a jejich hosty poznat zblízka a dejte si s nimi kávu v rámci dalšího setkání s našimi umělci z cyklu ND Café.
Jak se v Národním divadle se SKUTRy tvoří a pracuje prozradí i herečka Taťjana Medvecká a choreograf Jan Kodet.

Vstup je zdarma, jste srdečně zváni!

http://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/10558?t=2017-04-13-17-00

www.ndplus.cz

Autor článku: Daniela von Vorst

Setkání s Martinem Kukučkou a Lukášem Trpišovským v rámci cyklu ND Café

Zprávy

12.06.2025

Slavnostní večer v pražském Vzletu připomene 60 let Klubu mladých diváků

Slavnostní večer v pražském kulturním centru Vzlet dnes připomene 60 let od založení Klubu mladých diváků (KMD) fungujícího pod patronací Divadla v Dlouhé. Po celou divadelní sezonu 2024/2025 připomínala toto výročí řada událostí pro studenty, pedagogy i divadelní partnery. KMD v současnosti sdružuje přes 17.000 mladých diváků ze 467 členských skupin a propojuje školní skupiny ve věku 13 až 21 let s profesionální divadelní scénou.

11.06.2025

Pod Janáčkovým divadlem v Brně nakonec vznikne edukační centrum

V prostorách bývalé restaurace Bohéma, která se nachází v Janáčkově divadle, vznikne edukační centrum Národního divadla Brno. To budou moci využívat i další kulturní příspěvkové organizace zřízené městem. Rozhodli o tom dnes radní. 

10.06.2025

Nezávislá divadla bilancovala rok plný práce a výzev. Asociace nastavila priority do dalšího období

Asociace nezávislých divadel ČR (AND ČR) představila na své Valné hromadě 5. června 2025 v Divadle X10 výroční zprávu za uplynulý rok. Vedle zástupců členských organizací přijali pozvání také představitelé veřejné správy – vedle ministra kultury Martina Baxy to byli David Kašpar (MK ČR), Jiří Sulženko (MHMP), Květa Vinklátová (Liberecký kraj), Milan Němeček a Zuzana Zahradníčková (MK ČR) – i odborná veřejnost.