15.09.2005 00:00

Zkoušení Kennedyho dětí v A Studiu Rubín jde do závěrečné fáze

Divadelní hra od amerického dramatika Roberta Patricka v překladu Martina Hilského se bude odehrávat přímo na baru A Studia Rubín, který bude proměněn v typicky americký bar z konce 60. let.

Režie se ujal Rus Alexandr Minajev, působící na české divadelní scéně již čtyři roky, hudbu a texty složil Zdeněk Král.

Nenechte si ujít dramatický kabaret, ve kterém si připijete společně s Marilyn Monroe na počest prezidenta Kennedyho!!!

překlad: Martin Hilský

režie: Alexandr Minajev, hudba: Zdeněk Král, scéna: Petra Krčková, Alexandr Minajev, kostýmy: Petra Krčková

hrají: Tomáš Valík, Kryštof Rímský, Petra Špindlerová, Erika Deutschová, Ivana Milbachová, Zdeněk Král a Alexandr Minajev

produkce: Bára Ripplová

Premiéra: 29. září 2005 (z důvodů omezené kapacity baru je premiéra zadána pro zvané)

Již nyní si můžete na telefonním čísle 257 535 188 rezerovat vstupenky na některou z říjnových repríz (2. 10. neděle, 18. 10. úterý, 25. 10. úterý, 31. 10. pondělí – začátky vždy v 19:30)

Ceny vstupenek: 170,-/130,-

A Studio Rubín, Malostranské nám. 9., Praha 1

www.astudiorubin.cz

Zdroj: bara.ripplova@centrum.cz

Autor článku: Informace z divadel