12.01.2023 20:28

Do Klicperova divadla divadelním autobusem

Klicperovo divadlo nabízí od konce minulého roku novou bonusovou službu pro své seniorské předplatitele. Ke každému představení v rámci předplatného skupin „Senioři" vypravuje speciální autobusovou linku, která diváky zdarma přiveze až do historického centra a po představení odveze zpět domů. V letošním roce budou moci diváci linku využít poprvé v pátek 13. ledna na představení Na koho to slovo padne.

Klicperovo divadlo se při přípravě stávající sezóny zaměřilo na své předplatitele a pro každou skupinu diváků připravilo různé výhody a bonusové programy. Právě pro nejstarší diváky vypravuje zdarma autobusovou linku, která před samotným představením projede okruh nejobydlenějších částí města včetně Slezského, Moravského a Pražského Předměstí, či Nového Hradce Králové a zastavuje i na velkých dopravních uzlech, jako je Terminál hromadné dopravy nebo Hlavní nádraží, kde je možné využít přestupu z ostatních městských či meziměstských linek. Stejnou trasu projede i bezprostředně po skončení představení.

Pro předplatitele je využití linky zcela zdarma, diváci se navíc nemusí bát případného zpoždění, kdy by začátek představení počkal na příjezd divadelního autubusu. Jízdní řád a trasa autobusu je zveřejněna na webových stránkách divadla.

Autor článku: Martin Sedláček