24.03.2022 16:19

Dvě pohádky pro ukrajinské děti v břevnovském klubu Kaštan

Ve středu 6. 4. v 15.30 hodin zahraje v břevnovském Kaštanu (Bělohorská 150, Praha 6) divadlo Loutky v nemocnici představení pro děti z Ukrajiny s názvem Cirkus Kus-Kus.

Vstup zdarma.

Cirkus kus-kus je veselý cirkus, který vznikne, když dvě sestry jednou dostanou chuť si hrát. V jejich cirkuse vystupují čtyři klauni a spousta artistů: provazochodkyně, žonglér, cvičené opice Áňa a Máňa, surikata, která umí počítat… a co teprve, až brácha Štefan ukáže, co umí…

Cirkusové výstupy jsou doprovázeny živou hudbou. Toto představení nabízí dětem možnost zahrát si na nástroje a pomáhat v cirkuse zametat manéž, hlídat zvířata a těm nejšikovnějším i tančit. Představení obměňujeme podle věku dětí – tedy délku představení i děj s jednotlivými čísly.

V pátek 22. 4. v 16:00 zahraje v břevnovském Kaštanu (Bělohorská 150, Praha 6) divadlo Bilbo Compagnie představení pro děti z Ukrajiny s názvem Klaun Bilbo a Sylvie.

Vstup zdarma.

Inscenace vznikla pro turné s cirkusem Praga po zemích Střední Asie a Sibiře. Pro děti všeho věku!


Дві казки для українських дітей у березневому клубі «Каштан».

У середу, 6 квітня, о 15.30 в березневському Каштані (Білогірська 150, Прага 6) театр Ляльки в лікарні зіграє спектакль для дітей з України під назвою «Цирк Кус-Кус».

Вхід вільний.

Цирк кус-кус - веселий цирк, який створюється, коли дві сестри одного разу отримують бажання погратися. У їхньому цирку виступають четверо клоунів і купа артистів: канатоходець, жонглер, дресировані мавпи Аня і Маня, сурикат, який вміє рахувати… і що, коли брат Штефан покаже, що вміє…

Циркові виступи супроводжуються живою музикою. Ця вистава дає можливість дітям пограти на інструментах і допомагати в цирку підмітати манеж, охороняти тварин, а найрозумнішим і танцювати.

У п'ятницю, 22 квітня, о 16:00 в березневському Каштані (Білогірська 150, Прага 6) театр Більбо Компаньї зіграє спектакль для дітей з України під назвою «Клоун Більбо і Сильвія». Вхід вільний.

Вистава створена для гастролей з цирком Praga по країнах Середньої Азії та Сибіру. Для дітей будь-якого віку!

Autor článku: Jana Niedermayerová