09.10.2017 14:11

Hledáme mladé tanečníky, hudebníky, scénografy a světelné designery

Pro připravovanou dílnu festiválku ČÁRY, MÁRY, FUK – SVĚTLO, POHYB, ZVUK, který se uskuteční ve dnech 3. - 5. listopadu, hledáme děti ve věku 11 až 15 let, které se věnují tanci, hudbě, nebo se aktivně zajímají o scénografii a světelný design.

Naším hlavním cílem je vytvoření čtyř dětských týmů, které budou po dobu tří dnů pracovat pod vedením choreografky Věry Ondrašíkové, hudebníka Stanislava Abraháma, scénografky Jitky Pospíšilové, výtvarníka a tanečníka Michala Heribana a choreografky Lindy Stránské. Tvůrčí proces bude směřovat k vytvoření krátké choreografie, propojující tanec, kostým, světlo a zvuk, a vyvrcholí veřejnou prezentací v divadle PONEC.

Pro tuto ojedinělou dílnu hledáme děti s minimálně tříletou zkušeností v jednom z výše uvedených oborů, a se schopností práce v týmu i samostatně. Dětem nabízíme možnost tvořit v profesionálním divadelním prostředí, s profesionální technikou pod dohledem předních českých umělců.

V případě zájmu se hlaste nejpozději do středy 25. října e-mailem na adrese festivalek@tanecpraha.eu . Přiložte prosím stručné shrnutí zkušeností, které dítě v příslušném oboru má.

Prosíme také pedagogy Základních uměleckých škol, tanečních skupin a výtvarných kroužků, aby neváhali a přihlásili své studenty.

Dílna se bude konat ve dnech 3., 4. a 5. listopadu 2017 ve studiu Dance Perfect a v divadle PONEC.

Symbolické kurzovné je 400 Kč.

Autor článku: Martina Filinová