17.05.2018 09:12

Jatka78 + Cirk La Putyka – konkurzy (produkční/project manager)

Pro oba subjekty hledáme produkční/project managery na částečný i na celý úvazek. Vzhledem k rozšíření repertoáru našeho divadla, novým projektům i nárůstu zájezdových představení u nás doma i v zahraničí nutně potřebujeme rozšířit produkční tým.

Pokud byste měli zájem stát se součástí naší company CLP či divadelního provozu Jatek78, jste vítáni ihned nebo od září 2018.

Životopis s upřesněním vašich časových možností a termínem možného nástupu zašlete do pátku 25. 5. 2018.

Kontakt: Petr Husička, E petr@laputyka.cz; Štěpán Kubišta, E stepan@jatka78.cz

Autor článku: Převzato z: culturenet.cz

Příležitosti v ČR

19.03.2019

DiFA JAMU: Mezinárodní konference doktorských studií 2019 – výzva k účasti

Divadelní fakulta Janáčkovy akademie múzických umění v Brně vyhlašuje Call for Proposals pro 9. ročník Mezinárodní konference doktorských studií. Tématem letošní konference je EXPERIENCE AS A RESEARCH METHOD IN PERFORMING ARTS. Konference se uskuteční ve dnech 22. a 23. listopadu 2019. 

19.03.2019

Konference Perspektivy teatrologie 3 – výzva k účasti

Teatrologická společnost ve spolupráci s Katedrou divadelních studií FF MU Brno, Divadelním oddělením Moravského zemského muzea a časopisem Divadelní revue pořádá konferenci Perspektivy teatrologie 3. Cílem pracovního setkání je představit aktuální podoby výzkumu, výstupy projektů, publikace i témata rozpracovaná či vůbec nezpracovaná. Konference nabízí prostor pro referáty libovolného zaměření: metodologické, teoretické či historiografické, dílčí prezentace i zprávy související s výzkumem divadla, kulturních performancí i umění blízkých.

15.03.2019

Městské divadlo Mladá Boleslav: konkurz (správce budovy a vedoucí dopravy)

Městské divadlo Mladá Boleslav hledá pracovníka na pozici správce budovy a vedoucího dopravy. Náplň práce: odpovídá za technický provoz divadla a správu budovy, zajišťuje údržbu, organizuje provádění oprav, zajišťuje dopravní potřeby divadla – organizuje dopravu nákladními vozy a autobusy…