09.11.2020 15:12

Kašpar připravuje stream Kašpar na čekané

Čekaná je jedním ze způsobů lovu zvěře, my míříme výhradně do vlastních řad a LOVÍME UVNITŘ SOUBORU. Zároveň ale v současné době, která není divadlu, jakožto živému umění, nakloněna, LOVÍME DIVÁKY, kterým se stýská. Po jarním boomu streamů, kdy streamovali skutečně všichni, kdo měli připojení k internetu a streamovali co se dalo, není podzimní kadence zdaleka tak velká. I my jsme si dávali načas, doufali jsme, že uzavření divadel třeba nebude mít dlouhého trvání a nechtěli jsme kopírovat jarní streamování, ale...

Chvilku jsme vyčkávali jak se situace vyvine a když už je jasné, že to bude opět trvat déle než bychom rádi, tak jsme se rozhodli, že bude dobré se našim divákům připomenout, aby neměli pocit, že jsme na ně zapomněli. Navíc se prý na pokladně začaly množit dotazy, zda budeme opět streamovat. Budeme!

Shodli jsme se, že to chce něco jiného než na jaře, zkusili jsme tedy vymyslet formát, který by se mohl divákům líbit a nás bavit. A o co tedy půjde? Izolace, čekání na verdikty vlády a s tím spojená nuda nás vybudila a vydali jsme se na lov senzací uvnitř souboru. Rozhodli jsme se odhalit divákům Kašpary trochu netradičně, jak je nejspíš neznají. Překvapeni jsme občas byli i my samotní.

Pilotní díl vyjede v úterý 10. 11. ve 21.00. Čas začátku byl nasnadě díky zákazu vycházení.
Stream probíhá každé úterý a čtvrtek od 21:00 hod

Takže dívejte se, divte se, ptejte se a hlavně bavte se.

www.divadlovceletne.cz

Autor článku: Lenka Bočková