09.02.2023 10:40

Meeting Dating Loving – hru o hledání partnera v 21. století uvede v březnu Studio Citadela

Autorský tým Collective Coller, který tvoří režisérka Kristýna Milaberská, muzikant, herec a performer Petr Šmíd a tanečnice, herečka a choreografka Anežka Hessová, připravil pro útulný prostor Studia Citadela v Klimentské ulici hru o lásce v 21. století s názvem Meeting Dating Loving. Obnovené premiéry inscenace jsou na programu 20. a 25. března, začátek vždy ve 20h.

Jmenuje se Jan, táhne mu na padesát, pracuje v logistice a právě se rozvedl. Žije v Praze. Sám. V bytě, ve kterém se svou ženou Alicí vychoval dnes již dospělou dceru. I přesto, že je momentálně single, neztrácí naději, že najde někoho s kým bude až do smrti. Ženu, která bude bude mít nejen smysl pro humor, bude inteligentní, samostatná a nezávislá, ale také ženu, která ho bude potřebovat, ženu o kterou by mohl pečovat a kterou by mohl zahrnout svojí láskou.

Každých 15 vteřin se na světě nějaký člověk zamiluje. Tak proč by zrovna Jan nemohl být jedním z nich? Současný svět nabízí nepřeberné možnosti výběru. Oblečení, jídlo, zábava, vztahy. Partnery už nepotkáváme v práci, nebo v baru. Láska je ale přesto všude kolem nás. Stačí jen správně “swajpovat” a dostaneme se k ní. Jak ale vlastně vybíráme partnera ve 21. století? Pokuste se společně s Janem zjistit jak a proč milovat právě dnes.

Režie: Barbora Mašková
Dramaturgie: Vendula Kodetová
Scénář: Collective Coleller
Hrají: Petr Šmíd, Tomáš Petřík, Anežka Hessová/Ivana Hessová
Hudba: Petr Šmíd
Scénografie a kostýmy: Michaela Semotánová
Light design: Kristýna Hauptová

Studio Citadela, Klimentská 1210/16, Praha 1
www.studiocitadela.cz

Autor článku: Simona Andělová