25.05.2023 14:26

Městské divadlo Zlín: konkurz (ředitel/ka)

Statutární město Zlín vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici ředitel/ředitelka příspěvkové organizace Městské divadlo Zlín.

Mezi požadavky budoucího zaměstnavatele patří například vysokoškolské vzdělání kandidáta, praxe v řídící funkci či vynikající organizační, komunikační a prezentační schopnosti. Nezbytná je také orientace v oboru, kulturní přehled a reprezentativní vystupování.

Městské divadlo Zlín je významná kulturní instituce, která trvale šíří dobré jméno města a má jeho stabilní podporu. V jeho čele stály vždy významné osobnosti. Věřím, že se nám podaří na tento významný post vybrat schopného rozvojového manažera s kulturním přesahem,“ uvedl primátor města Zlína Jiří Korec.

Samotné výběrové řízení je koncipováno jako dvoukolové. Pro účast v prvním kole výběrového řízení je nutno zpracovat a k přihlášce doložit motivační dopis a koncepci divadla na dobu čtyř let. Do druhého kola si kandidáti připraví desetiminutovou obhajobu koncepce divadla, kterou zaslali.

Uchazeči o místo šéfa městského divadla mohou podat přihlášku několika způsoby:

  • poštou na adresu statutární město Zlín – podací razítko nejpozději s datem 22. 6. 2023,
  • nebo do datové schránky: 5ttb7bs, statutární město Zlín – s datem a časem dodání nejpozději do 23. 6. 2023 do 14 hodin, nebo
  • osobně do podatelny Magistrátu města Zlína – nejpozději do 23. 6. 2023 do 14 hodin.

Předpokládaný nástup na pracovní pozici je od 1. 8. 2023. Podrobnosti výběrového řízení a formulář přihlášky je uveřejněn na úřední desce na webu města ZDE.

 

Autor článku: převzato z: https://www.zlin.eu/