27.03.2017 10:46

Mezinárodní den tance 2017 – výzva

Přidejte se k nám a společně roztančeme v sobotu 29. dubna 2017 celé Česko! Přihlaste svůj program a staňte se součástí oslav Mezinárodního dne tance 2017!

Divadla, taneční studia, soubory, taneční skupiny, školy, crew, tančírny atd. – připravte na 29. dubna svůj slavnostní program a pozvěte na něj širokou veřejnost!  Dejte o sobě vědět a ukažte, co tanec dokáže se svátečním i všedním dnem. Uspořádejte open class s volným vstupem a nadchněte pro tanec ty, kdož ještě netančí! Tančit se dá na ulici, na náměstí, v obchoďáku – stačí trocha hudby a kousek místa.

Na co se můžete těšit?
Přední český choreograf Jan Kodet společně se sólistou Baletu Národního divadla Mathiasem Deneux připravili energií nabitou choreografii letošního flashmobu na písničku Just Dance české elektro-swingové kapely Mydy rabycad. Instruktážní video, podle kterého se choreografii hravě naučíte, zveřejníme měsíc před konáním akce.
Naším cílem je, aby se celé Česko v jeden den a jednu hodinu spojilo a celé se roztančilo. Zařaďte flashmob do svého programu v 16 hod. a podpořte tak jedinečný pocit jednoty prostřednictvím tance.

Registrovat se můžete na našich webových stránkách do 16. dubna 2017. Podmínkou pro uveřejnění v naší taneční mapě, je uhrazení symbolického registračního poplatku 300 Kč. Za tento příspěvek očekávejte zveřejnění vašeho programu v taneční mapě na našich webových stránkách, centrální PR celé akce, propagaci na sociálních sítích, zaslání grafických podkladů akce, podporu v komunikaci s regionálními médii, odborné produkční konzultace.

Více informací hledejte na www.danceday.cz.

Autor článku: Převzato z: Culturenet.cz