17.05.2018 19:35

Otevřená výzva k účasti na nezávislém festivalu

Pro nezávislý festival, který proběhne 13. a 14. 7. 2018 dohledáváme nejrůznější umělce, performery a řemeslníky, kteří by se podíleli na uměleckém konceptu festivalu formou workshopů pro návštěvníky či jen svojí účastí.

Jedná se o nezávislý nízkorozpočtový festival, sháníme tedy nadšence a poloprofesionály, ale i profesionály, kteří si chtějí udělat reklamu či prožít víkend jinak.

Téma festivalu jsou živly, proto sháníme konkrétní profese (pokud svoji profesi ve výčtu nenajdete a myslíte si, že by do některé kategorie mohla spadat, neváhejte se také ozvat).

 • OHEŇ
  fireshow
  chození po žhavých uhlících
 • VODA
  sprejer/street art
  malíř/rychlomalíř
  "bublifuk"
 • ZEMĚ
  sochaři
  hrnčíři
  řezbáři
  sand-art
 • VZDUCH
  akrobati
  žongléři
  chůdolezci
  lanolezci/slackliner

Dále sháníme také scénografy a kostyméry, případně i fakíry a kouzelníky.

V případě zájmu o bližší informace napište e-mail na mejba@airforceproduction.cz
Do předmětu uveďte "ŽIVLY: název umění/řemesla" a do zprávy stručný popis.

Uzávěrka přihlášek je 17. 6. 2018, můžete se však ozvat i později, v případě možnosti zakomponujeme.

Těším se na vaše zprávy,
Daniel Možnar
mejba@airforceproduction.cz

Autor článku: Daniel Možnar

Příležitosti v ČR

19.03.2019

DiFA JAMU: Mezinárodní konference doktorských studií 2019 – výzva k účasti

Divadelní fakulta Janáčkovy akademie múzických umění v Brně vyhlašuje Call for Proposals pro 9. ročník Mezinárodní konference doktorských studií. Tématem letošní konference je EXPERIENCE AS A RESEARCH METHOD IN PERFORMING ARTS. Konference se uskuteční ve dnech 22. a 23. listopadu 2019. 

19.03.2019

Konference Perspektivy teatrologie 3 – výzva k účasti

Teatrologická společnost ve spolupráci s Katedrou divadelních studií FF MU Brno, Divadelním oddělením Moravského zemského muzea a časopisem Divadelní revue pořádá konferenci Perspektivy teatrologie 3. Cílem pracovního setkání je představit aktuální podoby výzkumu, výstupy projektů, publikace i témata rozpracovaná či vůbec nezpracovaná. Konference nabízí prostor pro referáty libovolného zaměření: metodologické, teoretické či historiografické, dílčí prezentace i zprávy související s výzkumem divadla, kulturních performancí i umění blízkých.

15.03.2019

Městské divadlo Mladá Boleslav: konkurz (správce budovy a vedoucí dopravy)

Městské divadlo Mladá Boleslav hledá pracovníka na pozici správce budovy a vedoucího dopravy. Náplň práce: odpovídá za technický provoz divadla a správu budovy, zajišťuje údržbu, organizuje provádění oprav, zajišťuje dopravní potřeby divadla – organizuje dopravu nákladními vozy a autobusy…