03.11.2018 12:26

Popelka Rakovník nabídne to nejlepší z divadla pro děti

Celostátní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti a mládež letos proběhne ve dnech 7. – 17. listopadu 2018 v Tylově divadle a Kulturním centru Rakovník.

V programu se můžete těšit na 7 nejlepších amatérských inscenací pro děti uplynulé sezóny a 3 inspirativní inscenace z oblasti profesionálního divadla.

Ke každé inscenaci proběhne rozborový seminář za účasti čtyřčlenného lektorského sboru. Letos v něm zasednou: Kateřina Baranowska, Luděk Horký, Jaromír Hruška a Milan Schejbal. Součástí rozborových seminářů opět budou i reflexe dvou dětských skupin složených z žáků 1. a 2. stupně základních škol.

Zájemcům o návštěvu přehlídky nabízíme ubytování v penzionu nebo ve vlastním spacím pytli. Jednotlivé vstupenky stojí od 50 do 70 Kč.

Program Popelky Rakovník 2018

Objednávka ubytování a vstupenek

Přehlídku z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci s Královským městem Rakovník, Kulturním centrem Rakovník a DS Tyl Rakovník. Akce se koná pod záštitou ministra kultury doc. Mgr. Antonína Staňka, Ph.D.

Další informace vám poskytne Simona Bezoušková, NIPOS-ARTAMA, tel.: +420 775 508 654, e-mail: bezouskova@nipos-mk.cz nebo Alena Mutinská, Kulturní centrum Rakovník, tel.: +420 775 667 552, e-mail: dramaturgie@kulturnicentrum.cz.

Autor článku: Simona Bezoušková, NIPOS-ARTAMA