18.04.2017 14:22

Ústav pro českou literaturu AV ČR: výběrové řízení na tři pracovní místa v Týmu pro výzkum moderního českého divadla

Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., vyhlašuje veřejné výběrové řízení na obsazení následujících 3 pracovních pozic:

Odborný pracovník / odborná pracovnice, doktorand/doktorandka nebo výzkumný pracovník / výzkumná pracovnice v Oddělení 20. století a literatury současné – Týmu pro výzkum moderního českého divadla

  • Úvazek 1,0; místo výkonu práce Praha nebo Brno; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; nástup 1. 7. 2017 nebo podle dohody.
  • Náplň práce: vědecká a odborná činnost v oblasti teatrologie se zaměřením na české divadlo a drama 20. století a problematiku vztahu mezi divadlem, dramatickým textem a literaturou.
  • Minimální požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání (magisterský stupeň); vlastní publikační činnost odpovídajícího zaměření.
  • Výhodou: zkušenost s týmovými vědeckými projekty.

Nabízíme: zázemí největšího pracoviště v oboru literárněvědné bohemistiky, práci na inovativním vědeckém záměru, zaměstnanecké benefity (jazykové kurzy, stravenky, pět týdnů dovolené, možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních Akademie věd ČR).

Přihlášky obsahující stručný nástin vědeckých záměrů (maximálně 2 NS), strukturovaný odborný životopis, osobní bibliografii a kopii relevantních diplomů a osvědčení zašlete na e-mail literatura@ucl.cas.cz či poštou na adresu: Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. sekretariát Na Florenci 1420/3 110 00 Praha 1. Obálku označte „Výběrové řízení“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 10. 5. 2017.

Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.
Výběrová komise může na základě individuálních okolností navrhnout zaměstnání některého z uchazečů na snížený úvazek.

Kontaktní osoba:
Mgr. Petr Plecháč, Ph.D., vědecký tajemník ÚČL AV ČR, v. v. i.
E-mail: plechac@ucl.cas.cz
Tel.: 222 828 115, 222 828 148

Autor článku: Převzato z: http://www.ucl.cas.cz/