20.04.2023 10:00

Bubeníček Ballet Masterclasses Český Krumlov 2023

Jiří Bubeníček se po letech vrací do Čech a přináší s sebou novou vzdělávací příležitost pro mladé tanečníky. Bubeníček Ballet Masterclasses, první ročník této akce, se uskuteční od 4. do 14. července v Českém Krumlově a bude zaměřen na studenty a profesionální tanečníky od 14 do 35 let.

Účastníci budou mít nejen možnost zlepšit své technické dovednosti, ale také tančit v choreografii Jiřího Bubeníčka během zahajovacího večera 32. Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově. Tento večer bude hostit také Léonore Baulac, Étoile Opéra de Paris a Istvána Simona, světového hostujícího prvního sólistu.

Mezi pedagogy této masterclass budou patřit vedle Jiřího Bubeníčka, Léonore Baulac a Istvána Simona také  Courtney Richardson a Kryštof Šimek. Účastníci se mohou těšit na klasické tréninky, variace, tanec s partnerem, současný tanec, choreografickou dílnu, semináře a rozhovory.

Jiří Bubeníček je mezinárodně uznávaný tanečník a choreograf a jeho návrat do Čech přináší novou inspiraci pro místní studenty a tanečníky. “Tato masterclass je skvělou příležitostí pro mladé talenty, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti pod vedením špičkových pedagogů a tancovat po boku renomovaných umělců,” říká zakladatel Bubeníček Ballet Masterclasses, Jiří Bubeníček.

Pro účastníky Bubeníček Ballet Masterclasses  je k dispozici levné ubytování a obědy. Pro zájemce bude zajištěn autobus, který je přepraví z Prahy až do Českého Krumlova.

“ Věřím, že tato příležitost pomůže rozvíjet talenty mladých tanečníků a přispěje k posílení taneční kultury v České republice,” dodává Jiří Bubeníček.

Registrace na Bubeníček Ballet Masterclasses  je otevřena a je možné se přihlásit přes oficiální webovou stránku akce: http://bballetmasterclasses.com. Informace o pedagozích a průběhu můžete sledovat i na našem Instagramu a facebookové stránce

Jiří Bubeníček

contact@bballetmasterclasses.com

Autor článku: Jiří Bubeníček