20.04.2023 08:58

Legendární herec Jiří Lábus se přidává k improvizační talk show 321Jedem

Zábavný pořad 321 Jedem!, kombinující talk show a improvizace, s potěšením oznamuje, že 24. dubna se k jeho týmu přidá legendární herec, dabér a pedagog Jiří Lábus. Jako již tradičně se show uskuteční v historickém prostředí Malostranské besedy v Praze.

Kariéra Jiřího Lábuse zahrnuje širokou škálu rolí v divadle, televizi i filmu, a to jak v komediálním, tak v dramatickém žánru. Je známý svou schopností přizpůsobit se různým rolím a dokázat vytvořit nezapomenutelné postavy. Kromě toho získal široké uznání díky svému dabingu do animovaných filmů a seriálů, jako jsou Shrek nebo Simpsonovi. „Jiří Lábus je uznávaný pro svůj talent a schopnost improvizovat, což ho činí ideálním hostem pro 321Jedem! Během večera se zapojí do různých improvizovaných her a výzev se mnou a mými kolegy a my už se nemůžeme dočkat jedinečného spojení dvou generací improvizátorů,“ říká Nikola Orozovič, moderátor a zakladatel projektu 321Jedem!

Impro talk show 321Jedem!

Improvizační talk show je unikátní formát zábavného pořadu, který kombinuje prvky tradiční talk show s dovednostmi a technikami improvizačního divadla.
Tento pořad nabízí divákům nejen zajímavé rozhovory s hosty z nejrůznějších oblastí, jako jsou například herectví, režie, žurnalistika či cestování, ale také zábavné a nečekané momenty, které vznikají díky spontánním reakcím účinkujících a jejich zapojení do improvizačních her, které testují schopnost rychle reagovat a přizpůsobit se nečekaným situacím.
Tento formát pořadu klade důraz na spontaneitu, kreativitu a humor, což činí každou epizodu jedinečnou. Diváci se mohou těšit na nevšední zážitky a zábavné situace, které vyplynou z neotřelých kombinací hostů a improvizovaných scén.
Impro talk show 321Jedem! se stává stále oblíbenějším žánrem, protože diváci oceňují autentičnost a neopakovatelnost jednotlivých vystoupení. Mezi osobnostmi se v show představili například návrhářka Liběna Rochová, režisér Jiří Havelka, herci Jiří Mádl, Ondřej Vetchý, novinář Janek Kroupa, cestovatel Ladislav Zibura či herečky Eva Holubová, Iva Janžurová a Ivana Chýlková.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět Jiřího Lábuse v neformálním prostředí, jak ukazuje své schopnosti improvizace. Tento večer bude plný smíchu, spontánnosti a nečekaných okamžiků, které vás zaručeně nadchnou.

Zajímá vás kdo bude hostem v květnu? 321Jedem! navštíví Milan Šteindler. Přijďte se pobavit již v pondělí 24. dubna v 19:00 v Malostranské besedě.

Účinkují:
Host: Jiří Lábus
Moderátor: Nikola Orozovič
Improvizátoři: Jana Pokorná a Lukáš Venclík
Hudební doprovod: Václav Tobrman

Autor článku: Nikola Orozovič, foto: Petr Kulich